خرید ایمپرشن اینستاگرام (افزایش آمار)

استارت : آنی

ریزش : خرید ایمپرشن اینستاگرام و تمامی سرویس های افزایش آمار اینستاگرام بدون ریزش هستند

ظرفیت : با توجه به سرویس انتخابی

کیفیت : بسیار عالی

لینک:  لینک کامل پست

قوانین : هنگام خرید ایمپرشن اینستاگرام ثبت سفارش و تا پایان سفارش به هیچ عنوان پیج خصوصی نباشد.

خرید ایمپرشن اینستاگرام

دیگر خدمات فروشگاه فالو مارکت

خرید ایمپرشن اینستاگرام و همچنین خرید ریچ بسیار پراهمیت است. خرید ایمپرشن باید جدی گرفته شود؛ زیرا اینستاگرام یک بستر مناسب برای به اشتراک گذاشتن ویدیو و عکس ها است و از این رو راه های ارتباطی با دیگر کاربران گسترده تر از دیگر شبکه های اجتماعی خواهد بود. تا به امروز تعداد کسانی که از این شبکه استفاده می کنند. به 800 میلیون رسیده و همچنین تا به امروز چیزی حدود 40 میلیارد عکس و فیلم در پلتفرم های مختلف برای کاربران به اشتراک گذاشته شده است.

اهمیت خرید ایمپرشن اینستاگرام در پیشرفت

البته برای اینکه درک و تحلیل درست تری از این مقاله داشته باشید بهتر است که با دو معنای اصلی ایمپرشن و ریچ آشنا شوید. ایمپرشن در اینستاگرام به چه معنا است؟ ایمپرشن در حقیقت تعداد دفعاتی است که پست، استوری و دیگر محتویات موجود در پیج شما به کاربران نمایش داده می شود. معمولا افراد دو مفهوم ریچ و ایمپرشن را با یکدیگر اشتباه می گیرند. در واقع ایمپرشن تعداد دفعاتی است که محتوای درون پیج شما دیده می شود.

اگر خرید ایمپرشن اینستاگرام بالا تر از ریچ  باشد در نتیجه باعث می شود تا مخاطب برای دیدن پست شما بیشتر به پیج سر بزند. پس می توان گفت که هر چقدر میزان ایمپرشن از ریچ بالاتر باشد در نهایت بازدید کاربران از محتوای درون پیج شما بیشتر خواهد بود.

خرید بازدید پروفایل و افزایش ایمپرشن

خرید بازدید پروفایل اینستاگرام (پروفایل ویزیت اینستاگرام) هم یکی دیگر از موارد مهمی است که نسبت آن بر ایمپرشن پست یا استوری می باشد. از این رو خرید یک پروفایل ویزیت را باید با یک کارشناسی که شاخص این معادله را در اینستا می دانید در میان بگذارید.

وجود اینگیجمنت در بحث خرید پروفایل ویزیت اینستاگرام باعث می شود تا بدانید که کاربران تا چه اندازه با پست، استوری و دیگر موارد موجود در صفحه شما ارتباط برقرار کرده اند. البته در کنار این موارد تعداد پست هایی که توسط کاربران ذخیره می شود نیز اهمیت زیادی دارد. پس حتما به کاربران این موضوع را اطلاع دهید که حتما پست های موجود در پیج شما را سیو، لایک و سند کنند و همچنین از کامنت گذاری هم غافل نشوند.

نکته: معیارهای خاص اینستاگرام را در مواجه با خرید ایمپرشن بشناسید در خصوص موضوع خرید ریچ ارزان اینستاگرام و خرید ایمپرشن اینستاگرام در این شبکه اجتماعی یکسری معیارهای اساسی و البته خاص وجود دارد .که می تواند دستاوردهای زیادی را برای یک محتوای تولید شده در اختیار کاربر قرار دهد. از این رو بهتر است که در آخر به این نکات نیز توجه داشته باشید.

خرید ریچ در اینستاگرام را بهتر بشناسید

بالا بردن ریچ اینستاگرام واژه دیگری که در این شبکه اجتماعی معروف و محبوب نیاز به تعریف اساسی تر دارد. ریچ نشان می دهد که پست و استوری شما در روز چندین بار بازدید خورده است. احتمال می رود که تک تک فالوورهای پیج شما همه محتوای درون آن را مشاهده نکنند. البته این برای زمانی که وقت زیادی برای یک پست یا استوری بگذارید و هزینه کنید صدق نمی کند.

در برخی موارد نیز ممکن است که حتی با استفاده از این روش ها نیز ریچ در روز به مقدار دلخواه نرسد. پس می توان نتیجه گرفت که ریچ خیلی مهم می باشد و خرید آن از سایت های معتبر نیز مهم تر است. بالا بردن ریچ اینستاگرام در دیگر روش های بالا بردن بازدید در اینستاگرام موثر است. از این رو اختصاص دادن هر پست به فالوورها در این زمینه منحصر به فرد است یعنی اینکه شما باید به عنوان یک کاربر که مدیریت پیج را بر عهده دارد. از دیدگاه و درخواست فالوورهای خود تا حدودی باخبر باشید و آن را مربوط با محتوای پیج قرار دهید.

تاثیر بک وارد کردن، فوروارد، ریپلای و خروج، در ریچ و ایمپرشن

خرید ریچ ارزان اینستاگرام تنها برای افزایش ویو و دیده شدن یک پیج مهم نیست. بالا بردن ریچ نه تنها به بکوارد کردن بلکه به فوروارد کردن هم بستگی دارد. تعداد دفعاتی که مخاطب تصمیم می گیرد تا برای دیدن استوری به قسمت بعدی برود با این موضوع رابطه مستقیم دارد. معیارهای دیگری نیز وجود دارند که با استفاده از آن ها می توان ارزش یک پیج را به کاربر نشان داد.

بکوارد کردن یا عقبگرد کردن در استوری های یک پیج اینستاگرامی می تواند جذاب بودن موضوع در یک اینستاگرام را به کاربر گزارش دهد. البته در برخی موارد نیز می تواند نشان دهنده طولانی بودن استوری نیز باشد. پس می توان پیشبینی کرد که یک استوری چه مقدار برای فالوور ها جذابیت داشته و آیا خرید ایمپرشن اینستاگرام تاثیر خودش را گذاشته یا نه!

روش‌های ریپلای کردن در هر پیج محبوبیتی امروزه تأثیر زیادی در افزایش ریچ و ایمپرشن دارد. بسیاری از پیج‌های مشهور، تشویق به پاسخگویی به استوری‌ها کاربران خود را می‌کنند و از ابزارهای مختلفی مثل نظرسنجی یا باکس سوالات نیز استفاده می‌کنند.

 برای خرید ریچ اینستاگرام و ایمپرشن، مهم است که به ریزش تعداد فالوورها اولویت دهید. زیرا میزان ورود و خروج کاربران به پیج شما توسط الگوریتم‌های اینستاگرام بررسی می‌شود و در نهایت تصمیم‌گیری می‌کند که آیا صفحه به بخش اکسپلور منتقل شود یا خیر. بنابراین، هرچه تعداد خروج کمتر باشد، برای کاربران نیز بهتر خواهد بود. بنابراین، خرید ایمپرشن اینستاگرام باید با جدیت و توجه انجام شود.

خرید ایمپرشن اینستاگرام

خدمات فالوور فروشگاه فالو مارکت

5/5 - (1 امتیاز)