خرید ویو یوتیوب (بازدید یوتیوب)

استارت : 1 الی 2 ساعت پس از ثبت سفارش ، همچنین ویو ها به صورت طبیعی به ویدیو اضافه میشوند.

گارانتی : ریزش ندارد در صورت ریزش تا 3 ماه گارانتی دارد.

ظرفیت : 1M برای هر ویدیو

هدیه ویژه : در صورت خرید بالای 10000 ویو یوتیوب 1000 ویو از طرف مدیریت هدیه داده میشود.

(برای دریافت هدیه  پس از خرید به پشتیبانی تلگرام پیام دهید) .

کیفیت : عالی و بدون ریزش

لینک: لینک پست 

خرید ویو یوتیوب

دیگر خدمات یوتیوب فالو مارکت

خرید ویو یوتیوب

هر 100 عدد: 8000 تومان

 
خرید ویو یوتیوب

هر 10 عدد: 5600  تومان

 
خرید ویو یوتیوب

هر 100 ساعت : 256000 تومان

 

خرید ویو یوتیوب از فروشگاه اینترنتی فالو مارکت، کمک زیادی به بهبود اعتبار اجتماعی شما می کند. سرویس خرید ویو یوتیوب فروشگاه فالو مارکت باعث می شود ویدیو یا کانال شما به یک منبع تبلیغ قابل اعتماد تبدیل شود و اعتبار بیشتری پیدا کنید.

از این رو مشترکین و مخاطبان واقعی یوتیوب را به طور طبیعی به کانال خود ملحق خواهید کرد. چرا که زمانی کاربران پلتفرم یوتیوب تصمیم می گیرند مشترک یا عضو کانال شما شوند، یکی از مهمترین مواردی که به آن توجه می کنند تعداد بازدید ویدیو یوتیوب کانال شما می باشد.

خرید ویو یوتیوب از بهترین سایت ایرانی

خرید ویو یوتیوب ، فروشگاه فالو مارکت با گرد آوری سرویس خرید ویو یوتیوب با بالاترین کیفیت و ارزان ترین قیمت، در کنار شماست تا از نظر اجتماعی در میان کاربران یوتیوب قابل قبول باشید.

بازدیدهای بیشتر با کمک سرویس خرید بازدید یوتیوب فروشگاه فالو مارکت، با توجه به این که واقعی و بسیار با کیفیت می باشند، در الگوریتم یوتیوب به این معنی است که می توانید پر مخاطب ترین کانال یوتیوب را ایجاد کنید.

با استفاده از سرویس خرید ویو یوتیوب فروشگاه فالو مارکت، کانال شما با کمترین هزینه به دلیل بازدیدهای بیشتر به احتمال زیاد رشد خواهد کرد. همچنین سرویس خرید ویو یوتیوب فروشگاه فالو مارکت منجر می شود بدون هزینه اضافی، ویدیو شما شروع به دریافت لایک و اشتراک گذاری بیشتر خواهد کرد.

کسب درآمد با خرید ویو یوتیوب از فروشگاه فالو مارکت

کسب درآمد از ویو یوتیوب یکی از اصلی ترین دلایل عضویت اکثر کاربران جدید در پلتفرم محبوب و پر مخاطب یوتیوب می باشد.
پس از مانیتایز کردن کانال یوتیوب، کاربران از پلتفرم یوتیوب به میزان ویو یا بازدید ویدیوهای کانال خود، به صورت ماهیانه درآمد خواهند داشت. بنابراین هر چه میزان ویو ویدیو کاربر بیشتر باشد به همان نسبت درآمد بیشتری نیز خواهد داشت.

فروشگاه فالو مارکت با در اختیار گذاشتن سرویس ویو یوتیوب واقعی و ارزان خود، این امکان را به کاربران خود می دهد که در ساعات اولیه به اشتراک گذاشتن ویدیو خود از این سرویس کاربردی استفاده نمایند تا موجب جلب توجه مخاطبان بیشتر گردد.

همچنین ویدیو شما در الگوریتم یوتیوب از جایگاه ویژه ای برخوردار خواهد شد و به مخاطبان بیشتری پیشنهاد می شود. در نتیجه با استفاده از سرویس خرید ویو یوتیوب فروشگاه فالو مارکت استارتی پر قدرت جهت کسب درآمد از ویو یوتیوب خود را داشته باشید.

با خرید بازدید یوتیوب برای مانیتایز در وقت خود صرفه جویی کنید

خرید بازدید یوتیوب برای مانیتایز کردن از فروشگاه فالو مارکت یکی از بهترین تصمیمات شما به منظور پر کردن 4000 ساعت تماشای ویدیو شما می باشد. که منجر به کوتاه کردن تایم مانیتایز و رسیدن سریع تر به مرحله کسب درآمد دلاری شما از یوتیوب می گردد.

پلتفرم یوتیوب در صورت رسیدن کاربران به شرایط لازم از جمله 1000 سابسکرایب یوتیوب و 4000 ساعت واچ تایم در بازه زمانی یک ساله به آن ها اجازه می دهد که جهت مانیتایز یا نقد کردن درآمد دلاری از یوتیوب اقدام نمایند.

اگر می خواهید ماهیانه مانیتایز چشم گیری از پلتفرم یوتیوب داشته باشید، خرید ویو یوتیوب برای مانیتایز فروشگاه فالو مارکت بهترین گزینه پیش روی شما می باشد.

چرا که امری طبیعی است که وقتی دیگران ویدیوهای شما را نمی بینند، هیچ کس نمی خواهد از ویدیو شما دیدن کند و مشترک شما باشد. بنابراین اگر می خواهید مشترکین واقعی You Tube و آمار بازدید بالایی داشته باشید، باید روی افزایش بازدیدهای ویدیوهای خود تمرکز کنید.

همچنین استفاده از سرویس خرید ویو یوتیوب فروشگاه فالو مارکت و بالا بردن تعداد بازدیدها نیز به بالا بردن کیفیت ویدیو شما کمک می کند. اگر قصد دارید کاربران ویدیویی را که در پلتفرم یوتیوب به اشتراک گذاشته اید را تماشا کنند، باید در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشید.

الگوریتم یوتیوب، تعداد بازدیدها را به عنوان مهمترین و اصلی ترین فاکتور در رتبه بندی ویدیوها در نظر می گیرد.

افزایش بازدید یوتیوب با سرویس خرید ویو واقعی یوتیوب فالو مارکت

سرویس خرید ویو مانیتایز یوتیوب فروشگاه فالو مارکت، با توجه به حساسیت ربات های جستجوگر این پلتفرم کاملا واقعی می باشد. روش های بسیار زیادی برای افزایش میزان ویو ویدیوهای شما وجود دارد، اما تمامی این روش ها زمان بر و پر هزینه می باشند.

یکی از مطمئن ترین و کم هزینه ترین راه های افزایش ویو ویدیو خود و بالا بردن درآمد از یوتیوب، استفاده از سرویس خرید ویو مانیتایز یوتیوب فروشگاه فالو مارکت می باشد.

با توجه به واقعی بودن تمامی بازدیدهای انجام شده، نه تنها در الگوریتم یوتیوب در رتبه بالاتری قرار خواهید گرفت و به کاربران بیشتری پیشنهاد خواهید شد، بلکه سریعا وارد صفحه پیشنهادات یوتیوب خواهید شد و در معرض دید میلیون ها کاربر قرار خواهید گرفت.

بنابراین با کمک سرویس خریدView یوتیوب فروشگاه فالو مارکت، بدون نگرانی از به وجود آمدن مشکلی برای کانال یوتیوب خود درآمد دلاری خود را افزایش دهید.

خرید ویو ارزان یوتیوب

در کنار سابسکرایبر یکی دیگر از چیزهایی که بسیار مهم است و تاثیر مستقیم بر روی مقدار درآمد شما از یوتیوب دارد ، مقدار ویو یا بازدیدی است که هر یک از ویدئوهای شما میگیرد. هرچه تعداد ویو بالاتر باشد ، مقدار پولی هم که یوتیوب به ازای هر هزار عدد ویو به شما می دهد بیشتر خواهد بود.

قیمت ارزان نیز همانند تعداد سابسکرایبر هایی هم که می خرید ، بسیار تاثیر گذار است ، زیرا در اینجا هم ارزان بودن محصول می تواند نشانه فیک یا تقلبی بودن آن باشد.

چون اگر مقدار ویو و بازدیدی هم که برای یکی از ویدئوهای کانال یوتیوب خود می خرید ، غیر اصل باشد ، می تواند باعث ریزش مقدار زیادی از بازدید آن ویدئو شود. اما در هر حال این را به خاطر داشته باشید که متاسفانه به صورت عادی هم یوتیوب بسیرای از بازدید های ویدئو های ایرانی هارا فیک شناسایی کرده و آنها را پاک می کند.

خرید بازدید یوتیوب

زمانی که برای یکی از ویدئو های خود در یوتیوب بازدید خریداری می کنید ، باعث می شود که مقدار ویو آن ویدئو بالا برود و بیشتر برای افراد در صفحه خانه ، پیشنهاد بشود و این هم باز باعث بالاتر رفتن ویو آن ویدئو می شود. اصلی ترین کاربرد مقدار ویو و بازدید یک ویدئو در کانال یوتیوب شما ، مقدار درآمدی است که از آن ویدئو بدست می آورید.

 هرچه تعداد ویو در آن ویدئو بالا تر باشد ، باعث می شود که شما پول بیشتری هم بتوانید از یوتیوب بدست آورید و از درآمد زیاد آن هم به صورت دلاری لذت ببرید. معمولا پولی که یوتیوب می دهد به ازای هر هزار عدد بازدید است و اگر شما هم دوست دارید که درآمدی بالا و به صورت دلاری داشته باشید ، می توانند حجم زیادی از بازدید را برای یکی از ویدئو های خود ، به قیمتی مناسب خریداری کنید و سپس با داشتن ویو بالا روی آن ویدئو ، درآمدی چند برابر و خیلی بیشتر از مقدار پولی که برای خرید ویو دادید داشته باشید.


خرید ویو شورت ویدئو های یوتیوب

خرید ویو یوتیوب بدون ریزش و جبران آن درصورت ریزش

اگر قصد داشتید که برای یکی از ویدئو های کانال یوتیوبتان ، مقداری بازدید خریداری کنید ، بهترین گزینه برای خرید آن وبسایت خوب فالو مارکت است که برای شما تجربه ای عالی از خرید این دسته محصولات را رقم می زند. 

دلیل اینکه می گوییم فالو مارکت یکی از بهترین منابع برای خرید است ، به این دلیل است که پشتیبانی بسیار قدرتمند و همیشگی برای شما فراهم می کند که بتوانید در صورت بروز هرگونه مشکلی ، آن را با تیم ما در میان بگذارید و خیلی زود آن را رفع کنید تا باعث مشکلات دیگر نشود.

 بازدیدی که از ما خرید می کنید ، بدون شک اورجینال بوده و تضمین می کنیم که بدون ریزش است ، اما اگر یک درصد به هردلیلی این اتفاق برای شما افتاد و مقدار زیادی از ویو های آن ویدئو ریزش کرد ، می توانید آن را با پشتیبانی ما در میان بگذارید در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

 تیم ما سعی می کند که تا حد امکان مشکل ریزش را برای شما حل کند. ولی اگر باز هم آن مشکل رفع نشد ، بی شک تمام مبلغی را که خریداری کردید را به صورت کامل به شما پرداخت خواهیم کرد.

خرید ویو شورت ویدئو های یوتیوب

علاوه بر ویدئو های معمولی که می گذارید ، نوعی ویدئو های دیگر هم وجود دارد که به آن ها شورت ویدئو ( ویدئوی کوتاه ) می گویند که شما می توانید ویدئو هایی کوتاه ، برای مثال کمتر از سه دقیقه در کانالتان آپلود کنید.

 باید این را گفت که شما نسبت به مقدار ویو و بازدید در این ویدئو ها هم ، درآمدی می توانید کسب کنید. اما برای کسب درآمد از این ویدئو های شورت در یوتیوب که در حال حاظر تعداد زیادی از کاربران ، در این بخش فعال هستند ، شرایطی وجود دارد. 

برای مثال شرایطی مانند اینکه آن ویدئو ارزشمند باشد و سعی نکرده باشید که یک ویدئویی الکی و فاقد ارزش آپلود کرده باشید که فقط پولی بدست آورید ، و اینکه مقدار پولی که یوتیوب به ازای تعدادی بازدید در ویدئو های شورت می دهد ، از مقدار پولی که ویدئو های اصلی و عادی می دهد ، کمتر است. 

ولی هرچه تعداد ویدئو های شورت را در کانالتان بیشتر کنید هم می توانید درآمد نسبتا خوبی هم از این بخش داشته باشید که خوشبختانه ، وبسایت ما قابلیت خرید ویو و بازدید را برای ویدئو های شورت در یوتیوب را هم برای شما فراهم کرده که در کنار ویدئو های عادی ، با خرید این محصول می توانید تاثیر زیادی بر روی درآمد خود روی این پلتفرم داشته باشید.

مزایای خرید بازدید یوتیوب ارگانیک و باکیفیت

اینکه مقدار بازدیدی هم که برای ویدئو های خود در یوتیوب می خرید ، اصل و ارگانیک باشد هم بسیار مسئله مهمی است که حتما باید سعی کنید آن را رعایت کنید. منظور ارگانیک بودن ، همان است که فیک نباشد و اصل باشد.

 زمانی که بازدیدی که خریداری می کنید فیک و غیر اصل باشد طبق گفته ها ، باید این را بدانید که امکان ریزش ویو ها روی آن ویدئو وجود دارد. همچنین اگر ویو ها ریزش نکند ، این امکان وجود دارد که درآمد آن ویدئو از حالت مانیتایز خارج شود ( غیر فعال شدن درآمد زدایی رو آن ویدئو ) و حتی مشکلات بدتر مثل حذف شدن کانالتان .

 پس اگر سعی کنید که مقدار بازدیدی که خریداری می کنید اصل باشد که اگر از ما خرید کنید که به شما قول می دهیم که بهترین نوع محصول را به شما بفروشیم ، باعث رشد و پیشرفت شدیدی روی کانال یوتیوب خود می شوید که خیلی زود و به راحتی به درآمد زدایی از این پلتفرم می رسید که بسیار می تواند باعث تاثیر زیاد روی زندگی شما شود.

پس در کل سعی کنید که همیشه از محصولات درست و اصل استفاده کنید که در حین پیشرفت ، باعث ایجاد شدن مشکلات برای کانالتان نشود و شما می توانید بهترین نوع محصول را در صورت تمایل از خریداری کنید.

خدمات فالوور اینستاگرام فالو مارکت

خرید فالوور ایرانی واقعی اینستاگرام

هر 100 عدد: 20.000 تومان

 
4.7/5 - (3 امتیاز)

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *